آخرین مطالب

خانه فینگرفود، میزبانی به سبک نو

خانه فینگر فود اولین وب سایت تخصصی سفارش آنلاین فینگر فود در تهران است. طراحی منوی میزبانی مراسم های عروسی، جشن ها، سمینارها، گردهمایی ها و… با ارائه مجموعه ای کامل، زیبا و با بهترین کیفیت از انواع فینگرفود، سالاد، دسر، نوشیدنی و شیرینی خانگی هدف اصلی راه اندازی این مجموعه بوده است. فعالیت خانه فینگرفود از سال ۱۳۹۴ آغاز شده و تا به امروز اعتماد بسیاری از مشتریان عزیز را جلب نموده است.

خانه فینگرفود در این مدت به بیش از ۱۰۰۰ مشتری و بیش از ۵۰ سازمان و شرکت ارائه خدمات کرده است و با طراحی روش سفارش گذاری و ابداع بیش از ۱۲۰ محصول اعم از فینگرفود، دسر، سالاد و نوشیدنی جایگاه مناسبی در این حرفه به دست آورده است. تمامی این محصولات با عکاسی حرفه ای و تولید محتوا در وب سایت فروش آنلاین قرار گرفته اند که با بهره وری بالا سهمی بیش از ۹۰ درصد فروش را داشته است . (در حال حاضر به دلیل واگذاری، محصولات و فروشگاه قابل مشاهده نیستند) اکنون به دلیل تغییر ساختار داخلی مدیریت، قصد واگذاری این مجموعه را داریم و امید داریم که «خانه فینگرفود» با همت و خلاقیت گروهی توانمند و شاداب، بتواند به حیات خود ادامه دهد.

کل مجموعه «خانه فینگرفود» اعم از برند، وب سایت، شبکه های اجتماعی، اقلام چاپی (بروشور، جعبه، کارت ویزیت، تراکت، لیبل ها و…) به صورت یکجا واگذار شده و مراحل کار و چگونگی تهیه تمامی محصولات نیز آموزش داده خواهد شد.

پیشنهادات خود را به info@fingerfoodhouse.ir ارسال نمایید.

برخی از مشتریان ما