از لحظه انتخاب تا آخرین گام های میزبانی

[show_products layout=”list” per_page=”1″ category=”0″ show=”featured” orderby=”date” animate=”fadeInRight” animation_delay=”100″]

طبعاً پس از تهیه و تولید مواد غذایی و دقت نظر ما در استفاده از بهترین مواد اولیه و رعایت استانداردهای بهداشتی، مهمترین عامل، نحوه بسته بندی و ارسال سفارشات مشتریان است.

از آنجایی که فینگرفودها با غذاهای عادی متفاوت هستند، بسته بندی و ارسال آنها نیز متفاوت است. تمامی فینگر فود های سفارشی خانه فینگر فود در ظروف پیرکس یک بار مصرف به صورت ترکیبی و یا جداگانه (به درخواست مشتری) دیزاین شده و سلفون کشی می شوند. این سینی ها در دو سایز ۴۰*۲۵ و ۳۰*۲۰ سانتی متر هستند که با توجه به میزان سفارش مشتری، عموماً سایز بزرگتر مورد استفاده قرار میگیرد. این ظروف برای حفاظت از فینگرفودها، دارای عمق حدوداً ۵ سانتی متری هستند. پس از آن هر دو سینی داخل یک جعبه (همانند جعبه های شیرینی) قرار میگیرد و با خودرو ارسال می شوند.

ظروف پیرکس مورد استفاده قابلیت گرم کردن در مایکروفر تا زمان ۲ دقیقه را دارا هستند و مشتریان می توانند در صورت تمایل، فینگرفودهایی که قابلیت گرم کردن دارند را داخل مایکروفر قرار دهند.

قابل ذکر است که ظروف سالادها و شات های فینگرفود مستقیماً داخل جعبه قرار میگیرند.

بهترین ها برای بهترین های ایران

[show_products layout=”list” per_page=”1″ category=”0″ show=”featured” orderby=”date” animate=”fadeInRight” animation_delay=”100″]

افتخار ما این است که در سال های گذشته توانسته ایم با سازمان ها، شرکت ها و مجموعه های بزرگی همکاری کنیم و میزبان همایش ها، جشن ها و سمینارهای متفاوتی باشیم.

با اتکا بر همین تجارب، بهترین ها را برای بهترین های ایران فراهم می کنیم و محصولاتی شخصی سازی شده و متناسب با ذائقه میهمانان شما فراهم خواهیم کرد.

علاوه بر آن، شرکت ها و سازمان ها می توانند پس از ثبت سفارش، لوگوی شرکت و یا سازمان را از طریق تلگرام به شماره ۰۹۳۰۳۳۳۳۰۳۴ ارسال نمایند تا روی خلال پرچم ها چاپ شده و محصولات نهایی هرچه بیشتر شخصی سازی شوند.

خانه فینگر فود کار را در اینجا به پایان نمی رساند و خدمات میزآرایی و سرو در محل نیز با نیروهای مجرب این مجموعه انجام می پذیرد.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا با دریافت اطلاعاتی کلی از ایونت و مراسم شما، ضمن پیشنهاد منوی غذایی، تمامی خدمات میزبانی را ارائه دهیم.

برخی از مشتریان ما